İstanbul Köprü inşaatında iş kazası 1 işçi öldü

  • Tarih: YALIN OSGB tarafından 15.06.2017 - 11:42 tarihinde gönderildi
kopru-insaatinda-is-kazasi-1-isci-oldu

GündemAsayişTurizmBelediyeBölgeSporEğitimSiyasetCemiyet HayatıCenaze İlanlarıKöşe Yazıları
Fındıkta verimlilik için bu hastalığa dikkatYENİ GELİŞMEBonzai değil ev yapımı zehir...YENİ GELİŞMESaadet Partisi İlçe Divanı Yapıldı: Gündem Belediye...YENİ GELİŞMEÖzkan Ünal'a Doğum Günü SürpriziYENİ GELİŞMETÜKETİCİ HAKLARI DERNEĞİ; “HÜKÜMETE SESLENİYORUZ”YENİ GELİŞMEFındıkta verimlilik için bu hastalığa dikkatSaadet Partisi İlçe Divanı Yapıldı: Gündem Belediye... Liman İçinde Onarım Çalışması Rafet El Roman Akçakoca’daKöprü inşaatında çalışıyordu1754 Okunma - 0 Onaylı Yorum -0 Bekleyen Yorum -14.6.2017Köprü inşaatında çalışıyordu-A+0YORUM YAZİstanbul’da 3.Köprü inşaatında şoför olarak çalışan Düzceli Serkan Arslan genç yaşta hayatını kaybetti.
Alınan bilgilere göre İstanbul'da yapımı devam eden 3. köprü inşaatında taşeron bir firmada şöför olarak çalışan Düzceli Serkan Arslan iş kazası sonucu hayatını kaybetti.

Yüksekten düşme soncu hayatını kaybettiği belirtlenen Arslan'ın ailesinin Azmimilli Mahallesi'nde ikamet ettiği Yaklaşık 10 aydır köpri inşaatında çalıştığı ve 2 çocuk babası olduğu öğrenildi.