Referanslar - Firmalar


fibro beton

Fibrobeton A.Ş.

Bundan çeyrek asır önce, 1987 yılında büyük bir düşle çıktık yola! Mimarlık adlı büyük mesleğe yepyeni ufuklar açacak bir misyonla! Hayal edilen tüm mimari formların gerçeğe dönüştürülmesine olanak sağlamaktı hedefimiz… Binalara ruh katmak, tıpkı insanlar gibi hepsine değişik birer yüz, hafızalardan silinmeyecek belirgin birer sima kazandırmak hedefiyle…

http://www.fibrobeton.com.tr

NASYONEL METAL

NASYONEL METAL

1999 yılında kurulmuş ve Yapısal Çelik Ve Metal Konstrüksiyon Esaslı Cephe Kaplamaları konusunda danışmanlık hizmetiyle sektöre girerek 2001 yılından bu zamana faaliyet alanını alüminyum doğrama, Giydirme Cephe Projelendirme, İmalat ve Montaj olarak belirlemiştir. 

Yeniliğe açık şirket kültürü, çağdaş, global şirket anlayışı ve teknolojik donanımı ile Nasyonel Metal; hizmet verdiği tüm alanlarda kalite memnuniyetini esas almaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında pazar payını geliştiren Nasyonel Metal; kalite, güven, rekabet üstünlüğü, kullanılan teknoloji, faaliyet alanı ve büyüyen şirketleri ile gücünü geleceğe taşımaktadır. Nasyonel Metal; Alüminyum Giydirme Cephe ve Çatı Kaplamaları taahhütü , üretimi ve Dizayn aşamasından iş teslimine kadar Know-How Danışmanlığını da yapmaktadır.

http://www.nasyonelmetal.com

KTL YAPI

KTL YAPI TEKNOLOJİLERİ

KTL YAPI global hedefleri olan, gelişen dünya koşullarına göre ürün ve servis geliştirmeyi hedeflemiş yurtdışında bulunan ticari paydaşları ile müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş bir dış ticaret firmasıdır.

http://www.ktl.com.tr/