Kartal İş Güvenliği

YALIN OSGB 2013 yılında kurulmuştur. Kartal İş Güvenliği alanında hizmette bulunmaktadır. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir kuruluştur. İş güvenliği kişilerin iş yaparken ve çalıştıkları alanlarda karşılaşabileceği riskleri ortadan kaldırma tedbirler almaktır. Kartal OSGB hizmeti veren çok fazla işletme vardır. Ancak her OSGB firması ilgili bakanlıkça yetkilendirilmemiş olabilmektedir. Çalışılacak firmanın gerekli tüm belgeleri almasına dikkat etmek gerekmektedir. İş güvenliği yasalar ile güvence altına alınmıştır. Bu yasa 6311 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği yasasıdır. Bu yasa gereğince işlemler yapılmaktadır. Önceliğimiz insan sloganı firma için önemlidir. Ayrıca firmamız ISO 9001 kalite belgesine sahiptir.

İş yerlerinin hazırlaması gereken Kartal Risk Değerlendirmesi ve acil durum eylem planı da YALINOSGB firmasınca oluşturulmaktadır. Raporlar hazırlanırken iş yerlerinde aktif olarak çalışan uzmanlarımız risk analizleri yaparak çalışanların ve çalışma alanlarının değerlendirmesini yapmaktadır. Elde ettikleri veriler ile sadece tespitler değil çözüme katkı sağlayacak fikirlerde sunmaktadır. Risklerin önlene bilinmesi için çalışanların eğitim hizmetlerinde de çalışmalar yapılmalıdır. Firmamızca eğitim hizmetleri de verilmektedir. Eğitimlerimiz için de Kartal yangın eğitimi de vardır. Bu eğitimle karşılaşılacak bir yangın durumunda uygulanacak tahliye planı ve müdahale öğretilmektedir. Böylelikle bir kaos ortamının oluşması engellenmektedir. Yangın eğitimi dışında Kartal ilk yardım eğitimi ve yüksekte çalışma eğitimi de verilmektedir. Yüksekte çalışması zorunlu olan işlerde çalışan personele bu eğitimin verilmesi gereklidir.

Eğitim hizmetlerinin yanı sıra YALIN OSGB danışmanlık hizmeti de vermektedir. Kartal çevre danışmanlığı ve tehlikeli madde ve güvenlik danışmanlığı da verilmektedir. Bu danışmanlık hizmetleriyle yasal işlemler işverenler adına tamamlanmaktadır. Böylelikle tüm işlemler eksiksiz tamamlanmaktadır. İşverenlere yapılan işlemler konusunda raporlar verilmektedir. Böylelikle işverenler konulara hakim olmaktadır. Patlama riski olan maddeler ile çalışan işletmelerin de özel bir doküman hazırlaması gerekmektedir. Bu konuda da firmamız iş yerlerine hizmet sunmaktadır. Bu dokuman ile yapılması gereken işlemler raporlanmaktadır. Bu doküman ile bir patlama durumunda yapılması gereken işlemler Kartal patlamadan korunma dokümanı içerisinde değerlendirilerek çözüm önerileri ve tedbirleri değerlendirilmektedir.

Adresimiz : Eğitim Mah. Adım Sok. No:10-18 Orjin İş Merkezi Kat:2 Daire: 33 Kadıköy İstanbul

Telefon: 0545 350 23 47