Referanslar - Firmalar


Entek Holding

Entek Holding

Entek Otomasyon, yirmi yılı aşkın süredir, konusunda dünya lideri markaları Türkiye endüstrisine tanıtmakta ve bu markaların yüksek teknolojisini ülkemiz pazarına sunmaktadır. 

Tahrik ve otomasyon konusunda yeni ürünleri durmaksızın, uzman ekiplerimizle sizlere sunmaya devam ediyoruz.

http://www.entek.com.tr

Toshiba Medical

Toshiba Medical

Toshiba, ileri düzey teknolojide bir dünya lideri ve öncüsü, bilgi ve iletişim sistemlerini; dijital tüketici ürünlerini; elektronik cihaz ve bileşenleri; nükleer enerji, endüstriyel ve sosyal altyapı sistemleri de dahil olmak üzere güç sistemlerini ve ev aletlerini kapsayan gelişmiş elektronik ve elektrikli ürünlerin kapsamlı üreticisi ve pazarlayıcısıdır. Toshiba 1875 yılında kurulmuştur ve günümüzde dünya çapında 204.000 çalışana sahip ve yıllık satış tutarı 68 milyar doları (6,3 trilyon yen) aşan 740 şirketiyle global bir ağı yönetmektedir.

http://www.toshiba-turkey.com

fibro beton

Fibrobeton A.Ş.

Bundan çeyrek asır önce, 1987 yılında büyük bir düşle çıktık yola! Mimarlık adlı büyük mesleğe yepyeni ufuklar açacak bir misyonla! Hayal edilen tüm mimari formların gerçeğe dönüştürülmesine olanak sağlamaktı hedefimiz… Binalara ruh katmak, tıpkı insanlar gibi hepsine değişik birer yüz, hafızalardan silinmeyecek belirgin birer sima kazandırmak hedefiyle…

http://www.fibrobeton.com.tr

 Dilek Grup

Dilek Grup

   1950’li yıllarda ticari hayatına atılan Dilek grup, sektöründe marka olmayı başarmıştır. Zaman içerisinde birçok dünya markasının distribütörlüğünü alan Dilek grup; İstanbul merkez olmak üzere Antalya, İzmir, Samsun, Bursa, Erzurum,  Düzce ve  Aydın da üretim, satış ve lojistik alanlarında faaliyet göstermektedir. 

http://www.dilekgida.com

NASYONEL METAL

NASYONEL METAL

1999 yılında kurulmuş ve Yapısal Çelik Ve Metal Konstrüksiyon Esaslı Cephe Kaplamaları konusunda danışmanlık hizmetiyle sektöre girerek 2001 yılından bu zamana faaliyet alanını alüminyum doğrama, Giydirme Cephe Projelendirme, İmalat ve Montaj olarak belirlemiştir. 

Yeniliğe açık şirket kültürü, çağdaş, global şirket anlayışı ve teknolojik donanımı ile Nasyonel Metal; hizmet verdiği tüm alanlarda kalite memnuniyetini esas almaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında pazar payını geliştiren Nasyonel Metal; kalite, güven, rekabet üstünlüğü, kullanılan teknoloji, faaliyet alanı ve büyüyen şirketleri ile gücünü geleceğe taşımaktadır. Nasyonel Metal; Alüminyum Giydirme Cephe ve Çatı Kaplamaları taahhütü , üretimi ve Dizayn aşamasından iş teslimine kadar Know-How Danışmanlığını da yapmaktadır.

http://www.nasyonelmetal.com

Europ Assistance

Europ Assistance Türkiye

  • Bir öncünün tarihçesi: 1963’ten beri asistans hizmetlerinin öncüsü
  • 300 milyondan fazla insana 7/24 hizmet aktarımı 
  • Dünya çapında 425.000 servis sağlayıcı
  • 5 kıtada, 44 şirkette 8.000 çalışan 
  • Dünya genelinde her saniyede 2 çağrı 
  • Her iki saniyede 1 müdahale

http://www.europ-assistance.com.tr/

WANDA DİJİTAL

Wanda Digital 

 Viral Videos, Design, Social Media MArketing, Advergames, Web-sites, Interactive Campaign Development and Management, Widgets

http://www.wandadigital.com

AÇI MÜHENDİSLİK

AÇI MÜHENDİSLİK

Kurulduğu 1989 yılından bu yana etkinliklerini elektrik sektöründe kesintisiz sürdürmektedir. Genç, dinamik kadrosu ve profesyonel yönetimi ile kısa zamanda, elektrik hizmet ve taahhüt sektörü içinde yerini alan firmamız, müşterilerinin beklentileri doğrultusunda,kaliteli,amaca uygun ve ekonomik çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

http://www.acimuhendislik.com.tr/

manaset.png

ManAsset Staffing Solutions

2005 yılından bugüne dünyadaki insan kaynakları çözümlerini ve teknolojilerini eş zamanlı olarak uygulamakta ve uluslararası ortaklıklarla global şirketler düzeyinde hizmet sağlamaktadır.

http://www.manasset.com/

Muscle Up

Muscle Up Sport

Crossfit and Fitness

http://www.muscleupsport.com/

KTL YAPI

KTL YAPI TEKNOLOJİLERİ

KTL YAPI global hedefleri olan, gelişen dünya koşullarına göre ürün ve servis geliştirmeyi hedeflemiş yurtdışında bulunan ticari paydaşları ile müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş bir dış ticaret firmasıdır.

http://www.ktl.com.tr/